JOKEREILLE!!! Jokerifanit aina selittää, et HIFK
on ihan paska joukkue... Kattos vaa itteensä ja liiga taulukkoo!!! Sori nyt vaa, mut joskus toi
"NARRIfanien" uhoominen pistää vakavammankin
ihmisen repeemää!!!!! =) !!!!!!!
TAPPIO
11
568
Vastaukset
- Ärjylä
nyt käviki näin et me "sikamaiset paskahurrit" vallattiin stadin herruus.eikös teitä hävetä?jäitte nyt pellet toiseks joidenki "paskiaisten" taakse? :)
- Cardles
Voi tätä ilon ja riemun määrää =)
- Teemu22
Vähän aikaisemmin Jokereiden nuorisokenttä pisti HIFK:n stadin ykkösten ykköskenttää turpaan oikein kunnolla. Filppula 2 maalia ja sillein.
Siinä matsissa ei oikein Kuhdat ja Pärssise juhlineet maaleillaan?
Jokerit - Jullit (5-1)- R.E.D
se tähän enään liittyy urpo? Nyt on nyt.Kauden kohtaamisissa enemmän voittoja HIFKille.Stadin herruus tänään ja henkinen yliote.
- Jokerifani
R.E.D kirjoitti:
se tähän enään liittyy urpo? Nyt on nyt.Kauden kohtaamisissa enemmän voittoja HIFKille.Stadin herruus tänään ja henkinen yliote.
MItä se tähän liittyy, samaan itsekin vetoisitte! Vitut henkisistä yliotteista, kyllä se vielä meinaa että 4-0 oli viime pleijareissa!
- Ärjylä
kui vanha sä oikee oot,kaheksan?sit mä kyl ymmärrän noin tyhmän kommentin...eilen tuli narreille oikee kunnolla turpaa&ykköskenttää pidettiin paskana koko ottelun ajan...
- Jokerifani
ja tule sitten valittamaan! JOKERIT!!!!!!!!!! Mä en luovuta missään tilanteessa kuten julleilla on tapana kääntää takkinsa helmat liehuen!
- -Ässä-
Kyl ne on IFK:n fanit, ketkä on uskollisimpia omalle joukkueelle. narrit ei todellakaan ole niillä on vaan kitiseviä petuja, kuten jo äsken nähtiin!
- Jullifk
Jullifk jullifk ruotsifk ruotsifk!!!! Jullitappioooooo!!! Kahdeksan peliä ja SEITSEMÄN tappiota!!!! Jullitappioooo!!! Ruotsalainen nimi, Ruotsista lähtöisin ja kuulutukset ruotsiksi. Sellaista ei Suomessa kaivata.
Sanastoa:
Julli ifk = Jullifk, Ruotsi ifk = Ruotsifk - Anonyymi
Jullitappioooooo! Kausi on pelastettu 10. kerran peräkkäin! jullifk jullifk ruotsifk ruotsifk!
- Anonyymi
jullii jullii ruotsii ruotsii!!! jullitappiooooooo!!! Saipa jyräsi jullifkin!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1396631Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/745832386Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk461660Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1141371Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna891222Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.481055- 661048
Tiesitkö mies
Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll631042Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain
muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.271029- 63956