JOKEREILLE!!! Jokerifanit aina selittää, et HIFK
on ihan paska joukkue... Kattos vaa itteensä ja liiga taulukkoo!!! Sori nyt vaa, mut joskus toi
"NARRIfanien" uhoominen pistää vakavammankin
ihmisen repeemää!!!!! =) !!!!!!!
TAPPIO
11
831
Vastaukset 11
- Ärjylä
nyt käviki näin et me "sikamaiset paskahurrit" vallattiin stadin herruus.eikös teitä hävetä?jäitte nyt pellet toiseks joidenki "paskiaisten" taakse? :)
- Cardles
Voi tätä ilon ja riemun määrää =)
- Teemu22
Vähän aikaisemmin Jokereiden nuorisokenttä pisti HIFK:n stadin ykkösten ykköskenttää turpaan oikein kunnolla. Filppula 2 maalia ja sillein.
Siinä matsissa ei oikein Kuhdat ja Pärssise juhlineet maaleillaan?
Jokerit - Jullit (5-1)- R.E.D
se tähän enään liittyy urpo? Nyt on nyt.Kauden kohtaamisissa enemmän voittoja HIFKille.Stadin herruus tänään ja henkinen yliote.
- Jokerifani
R.E.D kirjoitti:
se tähän enään liittyy urpo? Nyt on nyt.Kauden kohtaamisissa enemmän voittoja HIFKille.Stadin herruus tänään ja henkinen yliote.
MItä se tähän liittyy, samaan itsekin vetoisitte! Vitut henkisistä yliotteista, kyllä se vielä meinaa että 4-0 oli viime pleijareissa!
- Ärjylä
kui vanha sä oikee oot,kaheksan?sit mä kyl ymmärrän noin tyhmän kommentin...eilen tuli narreille oikee kunnolla turpaa&ykköskenttää pidettiin paskana koko ottelun ajan...
- Jokerifani
ja tule sitten valittamaan! JOKERIT!!!!!!!!!! Mä en luovuta missään tilanteessa kuten julleilla on tapana kääntää takkinsa helmat liehuen!
- -Ässä-
Kyl ne on IFK:n fanit, ketkä on uskollisimpia omalle joukkueelle. narrit ei todellakaan ole niillä on vaan kitiseviä petuja, kuten jo äsken nähtiin!
- Jullifk
Jullifk jullifk ruotsifk ruotsifk!!!! Jullitappioooooo!!! Kahdeksan peliä ja SEITSEMÄN tappiota!!!! Jullitappioooo!!! Ruotsalainen nimi, Ruotsista lähtöisin ja kuulutukset ruotsiksi. Sellaista ei Suomessa kaivata.
Sanastoa:
Julli ifk = Jullifk, Ruotsi ifk = Ruotsifk - Anonyymi
Jullitappioooooo! Kausi on pelastettu 10. kerran peräkkäin! jullifk jullifk ruotsifk ruotsifk!
- Anonyymi
jullii jullii ruotsii ruotsii!!! jullitappiooooooo!!! Saipa jyräsi jullifkin!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1682841
- 571182
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160957Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....57907- 4899
- 84800
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.173790Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e187752Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216703- 6684
- 59666
- 53657
- 67646
- 56619
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21598Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?125563Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66549Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32548- 34527
- 55518