Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mulkun maku?

Miltä muna maistuu? Siis tarkoitan siitintä, en mitään kananmunia. Itse en yletä/taivu maistamaan, mutta olisi mukava tietää onko vastapestyssä, puhtaassa ja kusettomassa kullissa jokin ominaismaku. Kertokaa mulle mulkun mausta! Jölded tai joku etevä kokenut konkari hei!
9149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No tietenkin suolainen maku ja jotenkin sellainen raa'an kalan makuinen u know et sillei hei! Esinahan alta löytyvä raejuusto on todella herkullista et sillei hei!

Äänestä
  • ja munan makua. siinä taas palstan illan saldo! kyllä on perseestä tääki foorumi vittu!

    Äänestä

Nam!

Äänestä
  • Ei sitä ole pakko ekalla kerralla ottaa suuhun, vaan lämmintä ja puolijäykkää mulkkua voi vaikka pitää kädessään ja hellästi puristella. Sitä voi nuuhkia ja sitä voi läpsytellä ja ehkä sitten ajan kanssa myös vähän maistaa. Saunapuhdas mulkku sopii aloitteleville homopojille, mutta minä tykkään myös sellaisesta aromikkaasta cheddarmulkusta, joka on ollut pesemättä tiukoissa kalsareissa 1-2 viikkoa.

    Äänestä

  • Gilbert 51 kirjoitti:

    Ei sitä ole pakko ekalla kerralla ottaa suuhun, vaan lämmintä ja puolijäykkää mulkkua voi vaikka pitää kädessään ja hellästi puristella. Sitä voi nuuhkia ja sitä voi läpsytellä ja ehkä sitten ajan kanssa myös vähän maistaa. Saunapuhdas mulkku sopii aloitteleville homopojille, mutta minä tykkään myös sellaisesta aromikkaasta cheddarmulkusta, joka on ollut pesemättä tiukoissa kalsareissa 1-2 viikkoa.

    Ei tarvi hellästi puristella.
    Kokeileppa kahdella tehokkaalla magneetilla 120 kg vetovoimaisella, niin et sun jölli jää niiden magneettien väliin puristuksiin.
    Sulle soi tulla kiirus ensiapuun, kun jölli alkaa muuttumaan siniseksi, kun verenkierto loppuu.
    Siinä menee paksuki jölli lyttyyn, kun kaks 120 kilon vetovoimasta magneettia puristaa sun jölliä, siinä on jöllillä tukalat paikat.
    Sit, jos sun ote vähänkin lipsahtaa, et magneetin reunat pääsee nappaan yhteen ja sattuu jöllin nahka jäämään väliin tai kivespussin nahka, niin sit kyllä sattuu ja huuto kuuluu vähintään koko korttelin mitalla.
    Kyllä siinä verikin purskahtaa,kun magneetin reunat iskevät yhteen ja nahka on välissä ja siinä alkaa koko mies täristä kovasta kivusta.
    Et ei kannata mennä kokeleen kotona ja leikkiin magneettien kanssa, käy tosi huonosti.

    Äänestä

Palstan rehtori, nyt palsta rehottaa ruokottomia juttuja.
Laita palsta järjestykseen, rehtori hoi !

Äänestä
  • etkö tiedä, että vain asialliset viestit poistetaan ja nämä homojutut saavat jäädä?

    Äänestä

  • s............... kirjoitti:

    etkö tiedä, että vain asialliset viestit poistetaan ja nämä homojutut saavat jäädä?

    Se on palstan sheriffin (S-Kyösti) virallinen linjaus.

    Äänestä

Ainakin omani maistuu auringonoton jälkeen kärynneelle pekonille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HoBoMo kirjoitti:

Miltä muna maistuu? Siis tarkoitan siitintä, en mitään kananmunia. Itse en yletä/taivu maistamaan, mutta olisi mukava tietää onko vastapestyssä, puhtaassa ja kusettomassa kullissa jokin ominaismaku. Kertokaa mulle mulkun mausta! Jölded tai joku etevä kokenut konkari hei!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu