Tamifluu tappaa ja tekee sekopäiseksi?

41031
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja hautausurakoitsijat on kimpassa.

Äänestä

huonosti, kun Suomestakin on taas "LÖYDETTY" pari sikainfluenssa tapausta. Törkeää pelottelua ainoastaan rahan toivossa! Tämä maailman terveydentuhoamislaitos WHO pitäisi lopettaa kiireesti, kun ei siellä osata muuta kuin lääke- mainonta! WHO.nkin pitäisi jo tietää, että terve immuunipuolustus pystyy tuottamaan viruksia vastaan "täsmä" vasta-ainetta! Viruksia vastaan ei ole olemassa kemiallisia vasta-aineita(lääkkeitä)! http://personal.inet.fi/koti/haistahome/Blogi.html

Äänestä

ja ilman Tamiflutakin... taitaa olla kyseessä seiskytluvulla ja kaheksankytluvun alkupuolella syntyneiden jälkeläiset,jotka eniten sekoilevat. Ikävä kyllä, tuon ikäpolven ihmiset eivät osaa,viitsi,kykene,eivätkä liioin halua kasvattaa lapsistaan kunnon kansalaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmettelijä.. kirjoitti:

Tamiflu tappaa ja tekee sekopäiseksi.. Nuoriso alkaa tehdä itsareita lääkehuuruissa. http://www.voanews.com/english/archive/2005-11/2005-11-13-voa12.cfm?moddate=2005-11-13 http://www.smh.com.au/news/World/Japan-warns-of-Tamiflu-deaths/2005/11/12/1131578267401.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu