Haasteeseen?
Kohta ostan virtuaalin hamekankaan ja
terveyssiteitä Rainestolle.
EIKÖ RAINESTO KYKENE VASTAAMAAN
T Urpo
8189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kerrohan..
No jos et itse löydä niin ole sitten vastaamatta.
Linkkikilpailuun. Ihmisoikeudet, demokratiavaje, sananvapauden rajoittaminen. Venäjä vs. Eesti. Sen jälkeen voimme keskustella aiheesta miksi pakmanni, hietala ja sinä ette kykene ottamaan objektiivisesti esiin edm. asioita lähialueilla. Vain nasunassukoiden rintamassa, kirjoittamassa jopa Eestin historiaa uusiksi!
Ja annetaan linkki. http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000333&posting=22000000043934510
Tämä meni väärälle palstalle, tänne sen piti: JOHTOPÄÄTÖS: URPO LUOPUU VÄITTÄMÄSTÄ RAINESTOA VENÄJÄN IMPERIALISMIN TUKIJAKSI, KOSKA EI PYSTY SITÄ PERUSTELEMAAN. SIKSI HÄDISSÄÄN ALKAA VÄITTÄMÄÄN AIVAN MUUTA. URPO MYÖNTÄ TÄLLÄKIN TAPPIONSA.
Lähtee jaloon kilpaan niin voimme todeta että pakmanni, hietala ja Rainesto ovat väärällä hiekkalaatikolla. Linkein Raineston kirjoituksiin sen näytin toteen. Sinulla on rästit tekemättä linkkien suhteen. Ja mikä koomisinta Rainestolla itsellään kommentoi- matta ja perustelematta. Johtopäätös: Väitteellä ilman perusteluja ei voiteta väittelyä. Sinulla ei ole yhtään todennettavaa sitaattia tai linkkiä näissä keskusteluissa. Ota yksi niin minä käyn pakmannilta kaksi. Voittajan pallilla edelleen. Toveri Urpo
Ja perseeseen on tatuoitu sana SAFKA!!!!!! Hohhoooooo!!!! Raineston lempi ryhmittymä, josta jokainen voi netistä todeta että neukkula/ Venäjä ja uhittelu entisille tasavalloille!!! Helevetti kun naurattaa! Voittajan on helppo HYMYILLÄ!!!!
Livisti saatanan kohlo ennen kuin kilpailu pääsi alkamaankaan! Onko hame jo Rainesto kokopäiväisessä käytössä? Eikö komissaari pärjää asiassaan? No ei tietysti, koska perusjekkuna Rainestolla on valehtelu sekä vääristely. Molemmat yhtä aikaa.