että vihdoin kunnon quqqaa. Varokaa ihmiset katulätkää eli vanhaa kunnon teini pee ällää, se on keuhkoille ja ihmispsyykkeelle liian paljon tässä iässä..
no niinhän
se on
5263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miksi aina pitää olla rokkoo morkkaamassa? Jos kannabis laillistetaan, niin mistäs me tuontihasaa sitten enää saadaan kun mafialta on viety lypsylehmä ?
Parempaa hasista sieltä. Sitä ne Intialaiset joogitkin käyttää. Marokossa ei oo guruja, kun niitten lätkä on p**kaa =)
Mitä nyt kaverilta kuulin, että Marokosta saa TODELLA hyvää hasista. Siis paikan päältä kun vaan osaa etsiä. Ihan yhtä laadukasta kuin parhaimmat intialaiset, mutta sativaista. Eihän sitä tietenkään Suomessa näy, koska maahantuonnin hoitavat ammatti ja taparikolliset ja tuontitavarana on pääsääntöisesti kolmosluokan hasis, jota useimmiten jatketaan kaikella vähemmän kivalla.
Itse heitin kakkosen laaturokkoa alkuillasta neljään senttiin absinttia, ja se suli sinne niin ettei mitään kiinteätä jäänyt jäljelle. ELI KYLLÄ, marokosta saa todella laadukasta kuivasihdattua kannabiksen hartsia. Vaan ei se hakkaa kotimaista peltohamppua ikinä. Se se vasta sulavaa rasvaa onkin.
Miksi heitit mitään mihinkään juotavaksi aiottuun?