Pietu lähtee

Ihan vaan kyydin ottoon ja seuraihmiseksi! Joukko täältä.....
8191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

pippuri kasvaa.

Äänestä

PS:n helmoissa? Eikös sillä ole jo oma puolue?

Äänestä
  • herättää kateutta tupauunojen ja muiden peräkamarin poikien keskuudessa?

    Äänestä

Pietun kanssa samalla bussilla. YESS!

Äänestä
  • Sielläpähän sitten tavataan

    Äänestä

  • hypätä teidän kyytiin kirjoitti:

    Sielläpähän sitten tavataan

    maksoi mitä maksoi. :)

    Äänestä

  • on nähtävä kirjoitti:

    maksoi mitä maksoi. :)

    ......................

    Äänestä

  • tullaan, onneksi entisiä paskanheittäjiä ei ole enää kuvioissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


meidän mukaan! kirjoitti:

Ihan vaan kyydin ottoon ja seuraihmiseksi! Joukko täältä.....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu