Kauppa palkittiin satakunnan/pohjanmaan alueen parhaaksi kaupaksi. Onnea!
K-Ruokapori paras kauppa
jejeejee
101838
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
...se valittiin Satakunnan ja Pohjanmaan parhaaksi K-Supermarketiksi, joka on suurinpiirtein yhtä suuri tunnustus kuin Vuoden Hesburger-työntekijä tms.
joo ja oot varmaan hirveen kateellinen jos joku nuori yrittäjä pärjää,mä ainakin toivon kaikkea hyvää tälläselle nuorelle kaverille ja vaimolleen HIENOA!!!
kun isä vanha K-Kauppias Noormarkusta on hoitanut ja maksanut kaikki! Poika ilman isää olisi tuskin edes hyllyntäyttäjän arvoinen!
Kannattas varmaan vähän selvitellä taustoja, ennenkuin väittää isän tulevan Noormarkusta... Taidat puhua keskustan Supermarketista?
Mun mielestä ainakin hyvä kauppa, siellä tulee käytyä nykyään aika useasti. Myyjätkin mukavia ja juttelevaa tyyppiä =)
Ruokaporin kauppiaan isä ei todellakaan ole mistään noormarkusta.
Kauppias on ainakin kolmannen polven kauppias. isä oli ennen kyläsaaren k-kaupan kauppias. ja isän isä on perustanut siihen samalle paikalle aikoinaan kauppias. Jossei sit ole jo sen isä joka on ollut asialla.
Ihan paras kauppa ja henkilökunta, käyn edelleenkin siellä vaikka muutettiin pois koivulasta!
Ihan jees muuten,mutta tavarat usein loppu,eikä ihan halvimmasta päästä.
Mua pelottaa siellä ruokaporissa se yksi myyjä. Laiha hopeahiuksinen keski-ikäinen nainen.
Ei uskalla ilman kaveria mennä ollenkaan....
Menes käymään siin pikkubaaris sen ruokaporin vieres.... voit yllättyä positiivisesti...aina hymy päällä joka asiakkaalla ja myyjällä :)