Homojen

alkanu ensin aids leviämään. Tiedon kuin Jorma Palon lääkärikirjasta.
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä maallikkona voi muuta ohjetta antaa, kuin peskää käsiänne tiuhaan. Kun näette homon ja olette ehkä koskenut samoihin kohtiin...kipin kapin käsienpesulle. Myös Eduskuntaan pitäisi laittaa käsienpesupaikkoja lisää. Siellä olevien homojen tauteineen torjumiseksi. Käsivoidetta kuin sairaaloissa levitellä ympäri Eduskuntaa(kin). Taxi, kun homo matkustanut ? Paha ! Itse kierrään homot kaukaa, kun tiedän miten kuppa tautikin leviää keskuudessaan. Puhumattakaan HIV tartunnoista. Kun homot itse alkaisi käsiään pestä tiuhaan, se jo ehkäisisi jonkinverran tautiensa leviämistä.

Äänestä

pukamalentsu,sikakuume ja adoptiohalvaus. joten kulkekaa kyyryssä heteroiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parissa.. kirjoitti:

alkanu ensin aids leviämään. Tiedon kuin Jorma Palon lääkärikirjasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu