Palstoilla kolme ja puoli exääni ja kaikki yhtä sekaisin.
Arvaatko onko kivaa.
Mulla on täällä..
38991
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 38
Vanhimmat
Tulee taas vähän lööperiä suusta.
Paljasti ja kyllä ne ihan oikeesti on täällä::)
se ainoo.
eli kirjoittaja itse. Okei uskotaan shemeikka:DD
joskus vähän rennosti , niin teen minäkin ,vaikka muutamia ihastuksia pitää vähän vältellä täällä. http://www.youtube.com/watch?v=dL_JdOCDkQA&feature=related
Lievästi ilmaistuna.
exiä ja mielestäni taakse jäänyttä elämää . Ihastukset elää viellä siinä toivossa ja uskossa jostain paremmasta.
niin on pakko kysyä miten niin 3,5 exää? Muista, että et minua laske mukaan, meillä kun ei ole koskaan mitään ollutkaan...vai olinko vaan toi puolikas :(
Toi puolikas on varmaan hänen mustasukkainen nykyisensä, jota on juuri jättämässä??
silloin puolikaskaan.
juttu, että olet noinkin monta tunnistanut, kun yleensä sen yhdenkin (ihastuksen) tunnistaminen on vaikeaa. Vai tiedätkö muuten heidän käyvän täällä?
Tiedän muista syistä ja mekitys sanalle puolikas ei ole muuta kuin yksi, joka vaan haluaa vittuilla minulle loppuelämänsä yksien surkeiden panojen jälkeen ja siitäkin on aikaa vuosikausia.
mutta miksi käydä kahdestaan täällä?? Eikös täällä yleensä vaan etsitä sitä toista?
kuuluisa, joka jätti sulle perinnöksi SEN!
Ei asu töölöössä kuules kukaan heistä.
hermostut
tule W me häippästään, yök mikä...no joo jääköön sanomatta:DD
Harmi vaan kun monet viestit kärsivät harhoistasi täällä. Eikä pelkästään tuosta tyylilajistasi, vaan myös useista eri rooleistasi. Sä sekoat aina kun joku kirjoittaa täällä suhteista, ihan kuka vaan:) Miksi niin?
tule W ?
exät tunnistaa sinut ja kertoa kuka olet.
Kaikki on saman kirjoituksia:)
änkytit
ja niillä on oma salakieli, jota sä et tunne, hähää:))
oltu jo yhdessä sun jälkeen, sä oot jo vanhaa kamaa, muuten hei tota, niin..bai tö vei; kuka sä oletkaan??
Edes aloittajata. Hmmm..sä siis tutkit täällä tekee joku kirjoitusvirheen, osuuko sormi johonkin väärään namikkaan ja sit luulet kyseessä olevan saman henkilön:) Ymmäränhän minä sinua, pakko se on elämä jostain repiä.
Siltä kenen kanssa tänään rupateltiin puhelimessa, tai kysy Pepeltä, se tietää kuka kukin on.
hermostuttaako?
Pepeilyn, onhan se ressukalla vaikeaa, mutta koita kestää.
vastaamatta, onko se ihan neuroottista. Pepe-neuroosi, hihhhiiiiiii
aloittaja PEPE niminen henkilö ,onko se hänen lempinimi ,mikä on hän oikea nimensä ? voisitteko exät vastata jos tunnette jonkun pepen jolla on monta exää.
Taas Pepe kirjoitti itsensä pussiin, sinähän se täällä vastailet taukoamatta toisten ketjuihin. Eliolet siis neuroottinenkin, nyt Pepe menee nukkuuun.
Stalkkaaja, joka näkee Sameja joka puolella:)
eikö yhtään hävetä? Aikuinen mies akka-palstalla änkyttää pitkin päivää, aatteles jos, tai KUN jäät nalkkiin........ hihhihiiiiiiiiiiii
Oikein osaa laskea, mutta en minä tiedä mihin kaikkeen olet kirjoitellut täällä "minun" kanssani. Tottakai minä olen naispalstalla, sua taitaa kiinostaa itseäsi sitten jonkilaiset muut pasltat ja minä en jää mistään nalkkiin. Eikö sinua hävetä "aikuisena" esiintyä eri sukupuolina täällä Pepe?
Sinä olet varmaan se "joulupukki" joka roikkuu äidin helmassa. Psykopaatti. YÖK!
On pojulla päässä. "joulupukki"? Äidinhelmoista lähdin jo silloin kun sinä olit hiekkalaatikolla syömässä omaa paskaasi:)
...ja ime jotain. Sinä saamaton, likainen saasta. Äitis söi paskaa kun sua synnytti.
Pepeilyä heti aamutuimaan:)