Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

suht iso

ihmettelen kun lueskelen näitä viestejä että mikä ihmisiä vaivaa!itselläni suht iso en ole mitannu mutta joka emäntä on tähä asti valittanu että se on turhan iso!aina miehet haaveilee isosta mutta ei se ole niin helppoa!ei tipu sexiä joka päivä koska paikat on kuulemma liian kipeet seuraavana päivänä!eikä ole siitä kiinni ettei harrastettas esileikkejä!jos ei niitä ois ni turha on yrittää!vaihtasin ihan milloin vaan pienempään!
31324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen ajatellutkin, ettei ison omistavalla miehellä ole kuitenkaan kovin helppoa..... siinä täytyy olla erittäin hienovarainen ja hellä, että muistaa ottaa naisensa tuntemukset huomioon joka ikisellä työnnöllä, ettei heittäydy vain sokeasti omalle mielihyvälle ja halulle.... Tsemppiä kaikille ison omaaville. ps. Meitä naisia, jotka haluavat edes kerran kokea, miltä iso tuntuu, löytyy varmaan useampia, jos vain uskallamme toiveemme sanoa ääneen.... :) Itse en ole moista päässyt vielä kokemaan, vaikka miekkosen kanssa on ollutkin asiasta puhetta....

Äänestä
  • Pieni vinkki. Pornokaupasta saa vaikka kuinka ison tekokullin. Tunne on sama ku aidolla, jos lämmität sen ennen käyttöä. Helppoa.

    Äänestä

  • ggg dgd d kirjoitti:

    Pieni vinkki. Pornokaupasta saa vaikka kuinka ison tekokullin. Tunne on sama ku aidolla, jos lämmität sen ennen käyttöä. Helppoa.

    Hmm, kokeiltu on isot teko-sellaiset..... ei takuulla ole sama-asia kun aidolla....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynyt kirjoitti:

ihmettelen kun lueskelen näitä viestejä että mikä ihmisiä vaivaa!itselläni suht iso en ole mitannu mutta joka emäntä on tähä asti valittanu että se on turhan iso!aina miehet haaveilee isosta mutta ei se ole niin helppoa!ei tipu sexiä joka päivä koska paikat on kuulemma liian kipeet seuraavana päivänä!eikä ole siitä kiinni ettei harrastettas esileikkejä!jos ei niitä ois ni turha on yrittää!vaihtasin ihan milloin vaan pienempään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu