Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

edillä ennätys tulossa

kuudestatoista vihjatusta mennyt jo viisitoista väärin. vielä jos lopa hävii niin kaikki kuusitoista väärin hienosti menee.
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Peru sanasi tai rankaisen sinua!

Äänestä
  • osuvilla vihjeillä kiitos

    Äänestä

  • Jo pelkkä vihjaajan nimi viittaa ex jugoslaviaan, jossa kyllä kunnon neuvosto-liiton periaatteella kaikki tulokset oli ennalta 99,9%:sesti arvottu. Ikävää et ei toimi enää,ainakaan veikkausta vastaan. Mallorcan voittohan selkeä sopupeli muuten, kattokaa miten veikka reagoi kertoimiaan muuttamalla. Onnea peesanneille. Kyl kommenntit kertoo taas tän palstan tasosta! taitaa kaikki nuolla haavojaan.

    Äänestä

parasta iloa hei. Ja taas Teppo rääkyy viikset väpättäen et sillei hei!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ylva kirjoitti:

kuudestatoista vihjatusta mennyt jo viisitoista väärin. vielä jos lopa hävii niin kaikki kuusitoista väärin hienosti menee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu