PARASTA OULUSSA

NO JOO TAAS SEN TOTESIN,PARASTA OULUSSA ON RAIKAS VESI JA PUHDAS HAJUTON ILMA? ETTÄ ONNEKSI OLKOON VAAN OULULAISET!!!!
5328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ja järkevimmät keskustelut!

Äänestä

"paratiisissa" itse asut?

Äänestä
  • eli Suomen Irlannissa eli HAILUODOSSA!!!!!

    Äänestä

  • paratiisissa kirjoitti:

    eli Suomen Irlannissa eli HAILUODOSSA!!!!!

    hailuotolainen huuva!!!

    Äänestä

kiihkeät miehet ja kylmät naiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


LÄPIKULKUMATKALLA kirjoitti:

NO JOO TAAS SEN TOTESIN,PARASTA OULUSSA ON RAIKAS VESI JA PUHDAS HAJUTON ILMA? ETTÄ ONNEKSI OLKOON VAAN OULULAISET!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu