varma.kosto

varmis teki taas tänään muutaman avauksen ja finninaama vätykset meni paniikkiin, kuten alla olevista viesteistä voi päätellä. Hyvä varmis, jatka samaan malliin.
166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

demari mussoliini perusti fasismin joten sdp on natsien sisarjärjestö ,ei oikeiston persut. varma.kosto on ite finninaama 50 -vuotta, mutta henkisesti jäänyt 12 v tasolle. menee hautaan valheeseen uskoen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varma.kosto fannclub kirjoitti:

varmis teki taas tänään muutaman avauksen ja finninaama vätykset meni paniikkiin, kuten alla olevista viesteistä voi päätellä. Hyvä varmis, jatka samaan malliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu