Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kundin kulissit kaatuivat

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1687844

Teppo= cd90g= jölded= Sika- Kyösti= Lahdesta
284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

cd90g ei ole aasialainen, eikä opiskelija, eikä asu opiskelija-asuntoloissa. kaikki muut noista saattaa niin tehdä...

Äänestä

Pitihän se arvata! Teppo on aasialainen, Kyösti kuolaa nuorempien naisten perään... Aika vakuuttavat todisteet, eli Teppo tosiaan on Sika-Kyösti! Jo aiemminhan tiedettiin, että Teppo=cd90g=jölded. Skandaali senkun paisuu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kundin bustaaja kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1687844

Teppo= cd90g= jölded= Sika- Kyösti= Lahdesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu