Siis oikeesti mä aivan meinaan oksentaa kun nään jollain tyypillä paidan, pipon, tai vyön jossa lukee "Pikku g". Se häpäsee koko suomen hiphopparit!!! Kehtaa jopa väittää että sanottaa ite biisinsä, joopa joo ihan varmaan se on pelkkä tuote!!! Myönnän että ekan kerran kun kuulin sen musiikkii niin tykkäsin siitä mut sit kun näin sen haastatteluja telkkarista niin tajusin millanen se on. Tää on mun mielipide siitä ja jokainen ajatelkoot miten haluaa...:)
yöööökkk
minä vaan...
3
313
Vastaukset
- tanttara
Taidat sitten nauttia itsesi kiusaamisesta,kun kerran pyörit pikku g sivuilla ja vielä itse aloitat keskustelun.En mä ainakaan viitti pyörii misään mikä ei mua kiinnosta tai mitä mä inhoon.Mutta kiusaa sä vaan ittees kun kerran siittä nautit.Musta pikku g on hyvä,jollei jopa paras
- sandy
samaa mieltä sun kanssas "minä vaan"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
- verzzu
ei gee mitenkää kauhee oo.olin joskus alkuaikoina fani,mut en enää!siihe kyllästy!
ei se ketää häpäse.parast on ku näkee livenä tai telkust.
muuten ei oikeen iske...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain15510434Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-749973Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1076942Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2225411- 1735089
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784286- 832787
- 1702731
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom842654Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1662561