Voinko olla raskaana?

Pelkään, että oon raskaana. Mun menkat oli reilu kaks viikkoa myöhässä ja me ei oltu käytetty yhdynnässä kortsua. Voiko menkat tulla jos on raskaana? Ja ne kestiki vähemmän aikaa ku yleensä.
3430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

TEE TESTI

Äänestä
  • tulla ns. "valemenkat". tee testi heti.

    Äänestä

Sun pitää nyt tehdä testin. Teen itte testin ensi viikkolla jos menkkaat ovat edelleen poissa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmäkö??? kirjoitti:

Pelkään, että oon raskaana. Mun menkat oli reilu kaks viikkoa myöhässä ja me ei oltu käytetty yhdynnässä kortsua. Voiko menkat tulla jos on raskaana? Ja ne kestiki vähemmän aikaa ku yleensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu