PERUSSUOMALAISSAARNAAJAT LIIKKEELLE

Nyt on oiva tilaisuus poliittisen pelastussanoman saarnaamiselle.
Maamme on tehtävä poliittinen parannus ja annettava uuden
elämän alkaa populistisella saralla.

Vanhat fariseuspuolueet ovat harjoittaneet eksytystä jo liian
kauan. KÄÄNNY PERUSSUOMALAISUUTEEN JO TÄNÄÄN !
259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

älyttömiä avauksia? Osaatko tupauuno edes hävetä?

Äänestä

Uhrien joukossa on kuulemma yksi ulkomaalainen ja kaksi veteraanisukupolven edustajaa. Siinä on paha mennä saarnaamaan ulkomaalaisten kaikkinaisesta pahuudesta kun suomiurho ampuu turuilla ja toreilla koulutyttöjä ja vanhoja mummoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JULISEET TAKAKONTTIIN kirjoitti:

Nyt on oiva tilaisuus poliittisen pelastussanoman saarnaamiselle.
Maamme on tehtävä poliittinen parannus ja annettava uuden
elämän alkaa populistisella saralla.

Vanhat fariseuspuolueet ovat harjoittaneet eksytystä jo liian
kauan. KÄÄNNY PERUSSUOMALAISUUTEEN JO TÄNÄÄN !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu