Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Elokuvia

Elokuva mikä sopisi yhteiseen katseluun koti-iltana. Saisi vähän sutinaa pöksyihin... ;) Josta nainenkin tykkää...
106197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Niskavuoren kaljat ei vaahtoa.

Äänestä
  • pöpipäisiä peniksen vatkaajia taas löytyy. Eipä taas tarvii ihmetellä miksi kiihottuu tuollaisista ehdotuksista. Hah, ja löysät housuun vaan.

    Äänestä

  • oli nainen, että siihen malliin.

    Äänestä

Ryysyrannan jooseppi on hyvä!

Äänestä

..porno elokuva nimeltään pirates :)
On siis ihan täysi pitkä elokuva jossa on ihan oikea juoni ja lavasteet, eikä pelkkää sohvalla nysväämistä ja äkkiä hoidetaan homma.

Äänestä

ja kuvatkaa omia touhujanne, niitä hauska/kiihottava katsella myöhemmin.
me kuvattu itse ja vaihdettu muutaman parin kanssa heidän otoksiinsa.
takuuvarmasti paljon kiihottavampi kuin kaupan hyllyltä.

pari 40

Äänestä

Neuvonta ei ole helppoa tässäkään asiassa. Mieltymyksiä on yhtä paljon kuin pornon katsojiakin. Mistä siis sinä pidät? Yleensä naisten oletetaan tykkäävän ns. juonellisista elokuvista, mutta kyllä se toiminnan laatu on huomattavasti oleellisempi asia. Ja itse asiaankin saanee mennä suoraan. ...en muista olemmeko vaimon kanssa pystyneet katsomaan yhtään elokuvaa alusta loppuun ilman sitä sutinaa... kuka siitä juonesta sitten enää piittaa? Itse yllätyin kun ensimmäisiä pornoelokuvia yhdessä katsoessamme vaimo arvuutteli onko elokuvan nuorella tytöllä piukka pillu ja otti mua samalla varresta kiinni ja rupes hieromaan. Rankempaa fetissikamaakin on joskus katseltu, hauskaa on ollut ja inhokkikohtaukset voi tarvittaessa hypätä yli.

Äänestä
  • vastauksista. Viikonloppu kahdestaan tulossa ja jotain pientä uutta kivaa voisi kokeilla. Ehkäpä huomenna töistä kotiin "kaupan" kautta. ;P

    Äänestä

  • Upean näköisiä ovat ainakin nuo playgirl filmit! Tilaukseen meni ja jos ehtii viikonlopuksi niin pidetään isännän kanssa hauskaa.... :))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pariskunnille... kirjoitti:

Elokuva mikä sopisi yhteiseen katseluun koti-iltana. Saisi vähän sutinaa pöksyihin... ;) Josta nainenkin tykkää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu