Sinnemäki yrittää kalastaa persujen

"Sinnemäki korosti myös, että suomen kielen osaaminen on tärkeää maahanmuuttajille"

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Sinnemäki vaatii siirtolaisille samoja työehtoja kuin muillekin/1135246175579
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paljon kalastella,,matokin karkaa koukusta..luikertellee muualle päin.

Äänestä
  • josko Sinnemäjellekin on valjennut kuinka suomalaisvastaisia rasisteja nuo RKP- kätyrit oikeesti on? Niillehän kaikki mikä edustaa suomalaisuutta on pelkkää pahaa unta

    Viidakon villikin on niille parempi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


avannolla : kirjoitti:

"Sinnemäki korosti myös, että suomen kielen osaaminen on tärkeää maahanmuuttajille"

http://www.hs.fi/politiikka/artikkeli/Sinnemäki vaatii siirtolaisille samoja työehtoja kuin muillekin/1135246175579

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu