Media-agentti ihan oikeassa, nyt pitää kaupungin painaa Kervinen seinää vasten ja näyttää että se on loppu nyt ja että jos ei ole, häkki heilahtaa!
Kervinen nitistettävä kovemmilla otteilla
tätä mieltä
9179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
rajansa kaikella. Kervinen takonut päätä seinään, vaan leikin loppu tullee nyt! media-agentti näyttänyt dokumentteja, jotka kertovat ettei Kervisellä mitään mahdollisuuksia kaupungin lakimiehiä vastaan!
Kumpaa olet? et tiedä kantaasi, olet välillä vastaan ja välillä myöten kervis asiassa!
vasten.
asian käsittely, on jatkunut jo viisi vuotta ja Kotkan viranhaltijat mahdollistavat sen jatkumisen toimillaan, jotka ei kestä päivänvaloa tai julkisuutta!
Ja sinä kirjoittaja kerrot julki tiedon, että Media-agentti on näyttämässä dokumenttejä, > ja annat ymmärtää salaisten asiakirjojen julkisen lukemisen hallituksen jäsenille, oletko hallituksen jäsen asiassa, joka on mukana asianomaisen savustamisessa, kun jatkat toitottamalla leikin loppua?
Näin se vaan on!
Huomenna päättäjät taas koolla, saa nähdä miten nitistys onnaa!
Lailla voidaan yksilön oikeuksia myös rajoittaa.
Häkki heiluu toivottavasti ankaralla kädellä!
...saa itselleen kuuluvat asiakirjat!