Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Panisitko

156995
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Liian jenkkiläisen näköinen tyttö. Tuollainen kiiltävä, kuin muovista tehty. En sano, että haluaisin mieluummin lihavaa ja karvaista, mutta ymmärtänet yskän.

Äänestä

Sivuilla kävijöistä, kovin moni todellisessa tilanteessa vastaisi, kiitos ei.

Äänestä
  • no voi perkele... eikö muka kukaan panisi?? mitä vikaa tytössä on? kuva saa näyttämään ehkä muoviselta mutta ei siis mitään vikaa, tosin nuo kermat voisi ensin pestä huolella poies ennenkuin minä alan melaani sinne heiluttamaan.

    Äänestä

  • kermat pois! kirjoitti:

    no voi perkele... eikö muka kukaan panisi?? mitä vikaa tytössä on? kuva saa näyttämään ehkä muoviselta mutta ei siis mitään vikaa, tosin nuo kermat voisi ensin pestä huolella poies ennenkuin minä alan melaani sinne heiluttamaan.

    en tosiaan, kyllä ennemmin hieman lihaa luiden ympärillä kuin luuranko. ja muovinen pikku pee, ei kiitos

    Äänestä

  • sitten ei kirjoitti:

    en tosiaan, kyllä ennemmin hieman lihaa luiden ympärillä kuin luuranko. ja muovinen pikku pee, ei kiitos

    Hyi kun on luiseva. En panisi vaikka maksettaisi.

    Äänestä

  • ikinä kirjoitti:

    Hyi kun on luiseva. En panisi vaikka maksettaisi.

    kyl panisin jos rahast puhutaaan :D

    Äänestä

on just sellainen kuin pitää ollakkin.

Äänestä

nättihän toi on, vähän niinku mäkin :)

Äänestä

Pääsiskin nuolemaan nuo mällit tuosta ihanasta pyllystä.

Äänestä

Eihän tuossa mitään pahaa ole, pidän ainakin paljon. Ja se ei pane joka valikoi :-D

Äänestä
  • naistenkin välillä hyvä muistaa...

    Äänestä

Höh. Tottakai panisin. Taitais olla oikein mukava tiukka pillu.

Äänestä

Tietysti!!!

Äänestä

Tykkään, että naisen tulee olla Nainen eikä tuollainen kakara. Luukasoista en muutenkaan tykkää. En tosin läskeistäkään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


K/E kirjoitti:

http://galleries.girlsgotcream.com/pics/11106/sashaguf/1002325/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu