Lataus ongelma

aika heikosti pyörittää startti mootoria kun käynistän Bemarijani.Pitääkö ostaa uusi aku vai riitääkö jos ostan ladattua akuvettä?

Nimimerkki: Lataamoonko tästä?
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Turhaan sitä uutta akkua ostamaan, koska nykyisin löytyy hyvää valmiiksi ladattua
akkuvettä jopa huoltoasemilta joten osta ilman muuta sitä akkuvettä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Biimer1 kirjoitti:

aika heikosti pyörittää startti mootoria kun käynistän Bemarijani.Pitääkö ostaa uusi aku vai riitääkö jos ostan ladattua akuvettä?

Nimimerkki: Lataamoonko tästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu