mulla on tollanen vanhanmallinen buster s 40hp koneella ja edellinen omistaja oli pistanyt trimmitasot(nyt ei ole enää jäljellä vain reijät. Uutena omistajana nuo trimmitasojen reijat pitaisi paikata missa trimmit on ollu kiinni millä nuo kannattaisi paikata?.
Buster s ei kannata laittaa pienempää konetta kun 40 se on juuri sopiva jaksaa vetää liussa 4 ukkoa ja vesihiihtäjä. ei taida 20hp riittää
Buster s ei kannata laittaa pienempää konetta kun 40 se on juuri sopiva jaksaa vetää liussa 4 ukkoa ja vesihiihtäjä. ei taida 20hp riittää
Vastaukset 5
Vanhimmat
Epoxy fillerillä. Kannattaa ensin kyllä katsoa, että onko vesi päässyt tekemään tuhojaan reistä jos sillä on ajeltu silleen, että ne pelkät reiät on ollut vedessä ilman trimmitasoja. Myöskään sinne reikiin ei saisi jäädä vettä sit kun tukit ne.
...olikin kyseessä peltivene
Helppo homma , poksauta reikinn pop niitit ja sillä selvä
Sikaflexiä väliin! Muista katsoa että käyttämäsi niitit ovat alumiinia, muuten ne syövyttävät reikiä ympäröivää alumiinia.
Voi tulla muuten kemiallinen erektio.