Tiedän että nettifennopaskat

mutta miten paskoja he oikein mahtaavat olla? Hankala elementäärinen kysymysasettelu, mutta joka tapauksessa aika saatanan paskoja
1117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sinullehan ei ole paljon annettu korvien väliin tavaraa, olet ilmeisesti käynyt vain hurrikoulun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ovat paskoja kirjoitti:

mutta miten paskoja he oikein mahtaavat olla? Hankala elementäärinen kysymysasettelu, mutta joka tapauksessa aika saatanan paskoja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu