Takkula jyrää taas pohjoisessa

Koko Pohjois-Suomi on täynnänsä Takkulan kadunvarismainoksia, joten läpimeno on taas kerran taattu. Onnittelut!
253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hannu Takkula on polttanut niin monta siltaa takanaan ettei kannatus korreloi lähellekään kadunvarsiroskan määrään.
Entiset kannattajat, Lestat ovat hyvämuistista ja pitkävihaista kansaa, eikä lesbo-Korhosen eu-ehdokkuus ainakaan auta asiaa.

Äänestä
  • siitä mitä ajattelemme?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Varma meppi kirjoitti:

Koko Pohjois-Suomi on täynnänsä Takkulan kadunvarismainoksia, joten läpimeno on taas kerran taattu. Onnittelut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu