San Sebastianista rajan yli Biarritziin

eli jos vuokraisi auton. Mistäköhän selviäisi.
Vai onko joukossa muilla vimpaimilla matkanneita. Kiitos
1338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaupunkien välillä kilometrejä muutama kymmenen, ei paljoa. Auto kätevin, tosin loma-aikana ruuhkia. Karttoja löytyy googlelta, viamicheliniltä ja muilta kun hakee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paljonko kilometrejä ? kirjoitti:

eli jos vuokraisi auton. Mistäköhän selviäisi.
Vai onko joukossa muilla vimpaimilla matkanneita. Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu