Mitenköhän saisin mieheni innostumaan pitämään parempaa kuria...
kotikuria
rouva2008
31094
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
marisin miehelleni miksei me harrasteta seksiä aamuisin. Seuraavana aamuna nukuin vähän pitempään, jäin jotain siivoilemaan makkariin kun mies tuli selän taakse ja tuuppas mahalleen sängyn reunalle. Luulin että halusi vaan kutitella niinkun yleensä ja yritin nousta ylös samantien. Mutta tämäpä painoi toisella kädellä niskasta sänkyyn kiinni ja toisella veti housut alas ja pani mua oikein kunnolla. Temput tehtyään läimäytteli vielä avokämmenellä pitkin pakaroita tovin niin että pakarat punotti pitkään. Mies puki päälleen ja lähti töihin ja jäin siihen ihmettelemään miten se tiesi mitä tarvitsen.
Yksinkertaisesti, Kerro hänelle mitä toivot. Hän saattaa olla haaveillut samasta, mutta ei ole rohjennut sitä ehdottaa peläten, että pitäisit häntä hulluna ja sairaana.
Nauttikaa toisistanne!
Miksi niuaset aina kyselevät neuvoja/puivat suhteensa ongelmakohtia miehen suhteen ystävättärien kanssa tai keskustelupalstoilla. Yksinkertaisesti: keskustelkaa asianomaisen eli miehenne kanssa!!! Ei miehillä ole telepaattisia kykyjä.