kuuluko kiveksien olla löysät pussit? olen aina luullut niiden olevan hieman täydemmät. mutta nyt miehlläni on aivan löysät..tyhjän tuntuiset pussit. niihin on inhottava koskea.. ja haluaisin silti antaa miehelleni nautintoa.. kokemuksia..apua! auttakaa!
onko kivespussit aina löysät?
kokematon
159631
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
tietysti ne on tyhjät jos sä sitä veitikkaa joka päivä imeksit, pidä välillä viikon tauko niin sitten ne on täydet kuin ilmapallo!
no mä en niitä joka päivä oo tyhjentämässä.. olisko siis aika pohtia.. että pettääkö se mua? vai käykö se itse niitä useinkin tyhjäämässä..? ai kauheeta.. tähän en kyllä ollu varautunu.. mitä pitäis tehdä?
kyllähän nuoret miehet yleensä muutaman kerran päivässä runkulla käy, että ei se nyt välttämättä petä sua.
Kyllä siellä pusseissa pitäisi olla kivekset. Sellaiset pienen luumun kokoiset kovat pallukat.
Se on yksilöllistä, roikkuvatko ne alhaalla(vitjamunat), vai ovatko lähempänä hepin juuressa. Kylmässä, ja seisokissa yleensä vitjamunatkin nousevat ylöspäin.
Oliko riittävä tieto.
ne on ihan löysät.. sisältöö ei tunnu olevan.. en tosin oo niihin paljoo koskenu ku en tiedä mitä niiden kanssa tekis ku ne on niin löysät et tuntuu pahalta alkaa niitä puristelemaankaan. pussit on isot mut ei erektiossakaan mitenkään koviksi muutu.
Kokeile, onko pussien sisällä "luumut". Jos ei ole, ei kivekset ole laskeutuneet alas. Älä puristele voimakkaasti, se sattuu. Ei kivespussit erektiossa kovetu mihinkään, vaan yleensä kohoavat lähemmäs vartaloa. Miksi ne häiritsevät sinua?
ne on miten sen sanois.. niinkun löysää nahkaa, paljon.. niitä on ällöttävä tunnustella. vähän varmaan niinkuin hipelöis riippurintoja..lerppuvia, sisällöttömiä.. varmaan sama juttu kun miehet haluais kumppanilla olevan täyteläiset rinnat..
Unohda kivekset, ja keskity kaluun, jos miehesi ei itse halua kivespussejaan hyväiltävän. Jos kaikki muuten sujuu hyvin, ei niihin kannata tuhlata enempää energiaansa. Suurin nautinto tulee aivan muuta kautta, kuin kiveksiä hyväilemällä.
kiitos! jos en siis keskity kiveksiin vaan tästä lähtien kaluun, niin onko vinkkejä mitä sille sitten tekis..?
Kysy kaveriltasi, miten hän haluaisi sinun sitä
hyväilevän. Ainahan voit ottaa suihin. Nämä ovat niin yksilöllisiä juttuja, ettei kovin tarkkoja neuvoja voi antaa ulkopuolisena.
lämmön vaikutuksesta ! jos ne saa kylmää niin keho suojaa siittiöitä vetämällä pussit kasaan.
Jos ne on löysät niin miehesi ei ainakaan jännitä sinun seurassasi. Kylmyys ja jännittäminen yleensä saa ne kassit kutistumaan ja kivekset vetäytymään ylemmäs. Kokeiles piruuttasi joskus kutittaa niitä, ihan hienovaraisesti, veikkaan etteivät ole ihan niin löysät sen jälkeen...
Nämäkin asiat ovat yksilöllisiä. Muuten, onko miehesi pussit aina olleet löysät vaan nyt vasta?
Itselläni on välillä hyvinkin löysät -ei aina.
Toisinaan taas täyteläisemmän tuntuiset ja kivekset kooltaan kananmunan kokoiset, eli kuin kaksi k-munaa. Sitten taas löysänä ollessa aika pehmeät, eivätkä kivekset vaikuta niin isoilta.
Joten älä tosiaankaan vaivaa asialla itseäsi, kuten edellä neuvoivat. Kevättä!
mielestäni ne on kyllä ainakin viimeiset puolivuotta ollu löysät! Kiitos!
Suihkutappa kylmää vettä niille tai miehesi päälle, niin johan kovenee. Monilla on välillä ihan löysät ja sitten taas kovat. Usein pano löysyttää. Harvempi kovettaa.