No Varma Kosto

Onko Halonenkin jo siirtynyt"porvareihin"
kun noin tuhlailee meidän veroeuroja.
Mielestäsi kaikki rötöstelijät ovat porvareita!
Taidat olla kohta Mauno Voutilaisen kanssa
ainoita Sossuja!!
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tai ainakin identtisetkaksoset ajatusmaailma
ainakin on yhtä kieroutunutta!
Kyllä Ylekin on mennyt alas,kun näyttää
tuollaista lieroo viikonsisällä kolmekertaa?
Eikö noita loisia synny kyntämättä ja
kylvämättä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vara Manu kirjoitti:

Onko Halonenkin jo siirtynyt"porvareihin"
kun noin tuhlailee meidän veroeuroja.
Mielestäsi kaikki rötöstelijät ovat porvareita!
Taidat olla kohta Mauno Voutilaisen kanssa
ainoita Sossuja!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu