Koti, uskonto ja isänmaa ovat keskustalaisten tärkeimmät arvot, eikä niitä saa koskaan eikä missään tapauksessa kritisoida.
Eli äänestän kepulaista.
Eli äänestän kepulaista.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Koti on, uskonto on huijausta, isänmaata ei ole.
Kepulaisuus on pekkarointia ja muitenkin säälittävää.
Törkeää äänestäjien huojausta,kun kepu ei ilmoita eu vaaliehdokkaiden liberaaliryhmän tavoitteista mitään. Pimennetyin lampuin en koskaan enää äänestä keskustan vaaliehdokkaita,vaikka kuinka ympäripyöreitä valheita puhuvatkin.
Oikein hävettää eu ehdokas Karjulankin puolesta,kun luin mitäänsanomattoman vaalilehden sisällön. Ei sanaakaan liberaalien ohjelmasta ja eu ryhmän tavoitteista.
Kyllä' kepu kehtaa yrittää vieläkin v,2009 huijata,jopa uskovaisia äänestämään täysin arvotonta liberaalien ehdokasta,minkä sekaporukan tavoiteohjelma ei uskovaisille omantunnonsyistä ei millään sovi,ettei saastuta itseään.
Tieten tahtoen ei rehti ihmionen tuollaiseen vipuun lankea, samoin heidän taustatukijat ei selvillä vesillä liiku.
Koti, uskonto ja isänmaa ovat tärkeitä arvoja EU:ssa, jossa niiden puolustaminen vaatii arvopohjan kirkastamista toisin kuin siinä tapauksessa, että sulkisimme rajat muiden vaikutteilta.