Kaapeli tv

Onko teillä muilla ipp:n kaapelitv:n katsojilla ongelmia kuvan kanssa??
2366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei ole kyllä hyvin toiminu koskaan, mutta lasku kyllä tulee onneksi ajallaan.... Pakko vaihtaa omaan antenniin...

Äänestä
  • Aivan,varmistelin vain,että se ongelma ei ole meillä,on pyydetty niin monesti korjaamaan,mutta asialle ei tapahdu mitään. Ei jaksa kans enään..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaapeli tv asukas kirjoitti:

Onko teillä muilla ipp:n kaapelitv:n katsojilla ongelmia kuvan kanssa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu