auttakaa mua!oon 14 vuotias tyttö ja mulla on finnejä selässä ja rinnuksilla.. niit ei oo silleen mitenkään paljon mut on kumminki.. siis paljon. :D onko mitää aineita mitkä auttais?jotaki kotikonsteja?ja jos haen apteekista jotaki ainetta niin paljon ne maksaa suurinpiirtein? kiitos jo etukäteen. :)
finnit selässä ja rinnuksilla
apuvaa!
51256
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Natusan sinkkivoidetta jota saa ihan tavallisesta ruokakaupasta. Sijaitsee yleensä vauvavoide hyllyssä. Jos ei auta niin käy lääkärin juttusilla ja se voi kirjoittaa jotain tehokkaampaa vaivaan.
Mä oon saanu niitä iteltäni pois silleen et eka pesen ihan normaalisti rintakehän ja selän saippualla ja sen jälkee sitte cleracililla (vai miten se kirjotetaa. Teen ton aamuin illoin ni se on auttanu :).
Ne sun rinnalla olevat kaksi pahkuraa on sun tissit jotka ovat lähteneet nyt kasvamaan. Ne kasvaa vielä isommiksi kunhan jaksat odottaa.
...että täälläkin riittää näitä huumorimiehiä, kiitos nauruista.
ihan rili?! mie en tienny.. noo.. turhaa tostaki murehin. ;) :D *nauraa*