Löytyisikö täältä miestä, joka on kuvannut itseään runkatessaan? Olen katsellut videoita youporn-sivuilla ja kiihotun äärettömän paljon, kun mies huohottaen hyväilee itseään. Aivan mahtava tunne, kun masturboi itse samaan tahtiin ja näkee, miten mies tulee. Etenkin erikoisissa paikoissa kuvatut videot kiinnostavat. Onko joku kuvannut itseään esim. uimarannalla tms.? Youpornista löytyi vain muutamia julkisilla paikoilla kuvattuja videoita. Ehkä miehet ajattelevat, ettei ketään naista kiinnosta tällaiset videot?
Oletko kuvannut itseäsi?
9
2883
Vastaukset
- olen
....Olen pariinkin otteeseen kuvannut runkkaukseni.... itsenähtynä video ei niin hirveästi kiinosta...Eihän niitä asiasta kiinnostuneita naisia silloin ole läsnä kun olisi mahdollisiuus näyttää ko. sessio.... :-)
- videoita olen
kuvannu kun saan siemesyöksyn,voisin vaikka lähettää.Mulla prepaid liittymä joten numeron vois panna tähän sitä kun on mahdoton jäljittää ja jos joku alkaa häiriköimään niin siitä vaan ei haittaa ette kuiteska kauan jaksa ja jos jaksatte niin voin heittää sim kortin roskiin ja ostaa uuden liittymän.Nainen jos sullakin prepaid liittymä niin vois vaihtaa videot,ei puheluita vain txt.m40 (kaunis iso kalu)
- runkkarpoika
Googleta: cam4 ja siellä pal runkkareita ja voit itsekkin osallistua!
..olen kuvannut kännykällä joskus kun ollut kiimassa ja chattaillu tekstv:n chatissa. Saanu myös takas naisilta ja sekös on vasta kiihottavaa :P
- larrii
Voi olla livenä ilman kehokontaktia?
Kiinnostaako?Oon hyväkroppainen,pks.
[email protected] - Nolostaja
Tottakai, vaikka en itseäni varten olekkaan kuvaillut. Aina pyynnöstä olen kuvannut ja pyynnöstä tulen kuvaamaan ;)
- Joonas7
Maantiellä pidempää matkaa ajaessa on ihan kiva rauhallisesti "siirtyä erotiikan maailmaan" - ja aistia sen kautta ympärillä soljuva liikenne ja muut ihmiset.
Ensin ajatukset jostakin syystä johtuvat aistillisiin juttuihin. Mieleen saattaa ehkä tulla perhetuttu, työkaveri tai oma kumppanikin. Sen jälkeen voi sitten aivan rauhallisesti edetä etumusta sipaisemalla pikkuhiljaa vetskarin avaamiseen ja koskettamista kaipaavan, pikkuhiljaa kasvavan veijarin sivelyyn, ensin alkkareiden läpi. Kun pikkukalle on kasvanut niin, että siitä saa hyvän otteen, voi sopivassa "nousukiidon" vaiheessa päästää kaverin kuminauhan pitelemien alkkareiden takaa vapauteen ja ottaa siitä "niskalenkki"...(!) Tässä vaiheessa aistit ovat valppaimmillaan ja melkein kaikki vastaantulevat naiset tuntuvat houkuttelevilta... Heille voi hymyillä hymyä, joka kertoo, että juuri sinä olet se maailman kaunein nainen! Jos kiihko kasvaa tarpeeksi suureksi, tulee revittyä sekä päälli- että alushousut polvien alapuolelle. Tällöin oman elimen välillä rajuakin vatkaamista ja touhutippojen pirskottelua ratille, oveen ja viereiselle penkille säestää omassa onnessa kuuluva ääntely.
Ehkäpä onnen täyttymyksen laukaisee joku kävelytiellä kulkeva nainen, ehkä muistikuva siitä naapurin Sannasta pihatalkoiden jälkeen, kun hän on avustanut grillin sytyttämisessä...
Kun sperma lentää, ei kunnon uros salaile lemmenhetkensä ilmeitä, tuli sitten vastaan rekkamies tai poliisi, Tarja Halonen tai Outi Alanen!
Muistot tulee kuitenkin pyyhkiä pois ennen kuin tyydyttynyt kuski saa matkustusseuraa. Mutta jos se on samanmielistä, niin miksei samanlaisia onnenhetkiä voi kehittää yhdessäkin... - kuvattava
on nainen joka tekee orgasmin itselleen joko dildolla tai sormillaan.
Tälläisiä kuvauksia kyllä olen suorittanut.- poika18vcc
löytyy video kun vetasen loppuun asti)(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851559
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2081530Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä441154Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad44846- 14730
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30721Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21710- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20656Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617