En ole ikinä ollut sukupuoliyhteydessä, mutta kun runkkaan niin välillä lentää jo parissa minuutissa sillei tai jotai kun rupee ajattelee sillei et joku alaston hottis muija olis mun vieressä sillei sänkysä oltais päällekkäin niin lentää jo melkee siitä! jeesikää jos joku osaa..
laukean liian nopeasti
auttakaassarsa
41383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
>En ole ikinä ollut sukupuoliyhteydessä
Siinähän se osavastaus onkin. Sitten kun olet ollut pukilla huomaan ettei tässä mitään ihmeellistä ollutkaan. Toki nuorella iällä nopea laukeaminen on ihan normaaliakin ja siihen voi kokeilla puudutusaineita pornokaupoista.
http://www.google.com/search?hl=fi&client=opera&rls=fi&q=liian nopea laukeaminen&btnG=Hae&lr=lang_fi
kannattaa harjoitella erektion ylläpitämistä ilman laukeamista jo runkatessa eli kun tunnet että kliimaksi lähestyy, hidasta vauhtia, lopeta kokonaan tai purista kovaa peniksen päästä mikä hidastaa tulemista. jos huomaat että vielä harrastaessasi seksiä laukeat nopeasti tai et osaa vielä kontrolloida tulemistasi, hae seksivälinekaupasta penisrengas. se puristaa penistäsi juuresta jolloin se pitää kudoksesi paisuvaisena eli kovana vaikka olisit itse jo saanut. harjoitus tekee mestarin!!!
Ja sitten yhdynnässä, jos olet edelleen 2 minuutin miehiä, kokeile edestakaisen liikkeen pysäyttämistä hetkeksi. Älä vedä penistäsi kuitenkaan ulos, vaan anna peniksen olla sisässä, mieluummin vetovaiheessa kuitenkin. Jatka hetken kuluttua työnnöllä ja pystyt pumppaamaan ainakin toiset 2 minuuttia. Itselläni tällainen on muistissa, vaikka en ole tarvinnut temppua todella pitkiin aikoihin, sillä jo kauan yhdyntä on kestänyt 20 - 30 minuuttia. Tarvittaessa penisrengas auttaa kuten elsis ei kirj. kertoi. Aloittaessasi yhdynnät kannattaa niiden keston pidentämistä harjoitella, koska et tyydytä naista kahdessa minuutissa vaikka itse laukeaisitkin.
On puuduttavia kortsuja, voiteita ja suihkeita.
http://maenpaa.biz/puuduttavat-kondomit/