Taipale Hei missä viipyy

aikoja sitten palstalla lupaamasi Kervis paperit. Onko jo taskussasi. Tiedotus ontuu, oliko vaan edustamaasi populismia.
3120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

saamat asiakirjat ilmeisesti Veltto Virtaselle eduskuntaan. Jäikö kopioita jotta Hirvonen voi jatkaa asian myllyttämistä EU ssa, kuten on uhannut eduskuntakäsittelyn jälkeen.

Äänestä

Pitääkö mun sun tiedonjanon takia skannata ja laittaa ne jonnee kaikkien nähtäville? jos haluat ne nähdä tule katsomaan, nyt ei ole niiden aika vielä. Käsittääkseni olen sen tehnyt selväksi jo aiemmin, että asia kerrallaan.

Äänestä
  • ei ratkea Suomen oikeuslaitoksessa,kaupunginhallituksessa,valtuustossa eikä Eduskunnassa vaikka moneen mieheen kuinka yritätte.Niin ja tietenkin täällä Perusuomalaisten ilmaisella kotisivulla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KHO kirjoitti:

aikoja sitten palstalla lupaamasi Kervis paperit. Onko jo taskussasi. Tiedotus ontuu, oliko vaan edustamaasi populismia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu