Kun koulut loppuivat

Mitähän siitä voidaan päätellä useimpien provoilijoiden iästä ja autoilukokemuksesta?
Saadaankohan yli pari kuukautta nauttia provotonta aikaa?
2169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vielä livahtavat. Mut siitä voi tärähtää banni ja jos isukki huomaa sen niin aijai :)

Äänestä

HEH! Tuskin, kyllähän tojotan murheista aina pari juttua päivässä tullee? Syystäkin. HAH!:DDDDDDDDDDD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin provoilukin loppui kirjoitti:

Mitähän siitä voidaan päätellä useimpien provoilijoiden iästä ja autoilukokemuksesta?
Saadaankohan yli pari kuukautta nauttia provotonta aikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu