Ei hitto mitä paskaa Gigantit on. Ei kannata ostaa ellei sitten tykkää pelkästä persepanosta. Siitä touhusta on menny maku ku joka kerran pitää suoraan äsäriin tunkea. Eikö tosiaan pornoa enää osata tehdä hyvällä maulla!?? Antakaa vinkkiä jos tiedätte hyviä laadukkaita leffoja, kuka niitä tekee!??
Gigantit
Tosa
22105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Puhut asiaa. todella paskaa, samoin monet muut. Leffojen taso on laskenut koko ajan kun kuvaus tekniikka ja filmien tekninen taso on noussut.
Kannattaa unohtaa svenssonien Max´s leffat. Netti tarjoaa hyvää apua kun hakee itselleen sopivaa leffa. Kannattaa hakea mieleisiää leffoja vaikka www.adultdvdtalk.com. Siellä on monesta leffast arvosteluja ja paljon keskustelua aiheen tiimoilta. Tietty on aika jenkkipainotteista.