Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kysymys doggingista

Voisiko joku doggingin harrastaja kertoa miten paikalla toimitaan. Olen aiheesta kiinnostunut mies, mutta kokemus puuttuu
2790
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jotain epäselvää, niin anna koko jutun olla. Ja sitten kun olet kasvanut, tiedätkin jo vastauksen.

Äänestä

Menet läheiseen metsään tai puistoon, etsit sieltä puun tai koirakin sen löytää ite. Annat koiran pissiä puun juurelle (tai lyhtypylvääseen). Siinä se. Jokainen koiranomistaja sen tietää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mrkulkuri kirjoitti:

Voisiko joku doggingin harrastaja kertoa miten paikalla toimitaan. Olen aiheesta kiinnostunut mies, mutta kokemus puuttuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu