Sitikat menevät hyvin

Euroopassa näin lama-aikanakin. PSA oli Volkkarin jälkeen kakkonen myynnissä.

1. VW
2. PSA

??? Toyota RUAHAHAHAHAHAAAA
4279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

täällähän sitä tojotaa tuulipukukansa suosii, ei niitä riitä Eurooppaan.

Äänestä
  • Toyotat. Niitä ostetaan vain kolmoisautoksi tai puutarhurille, au-pairille ym. Turkkilaiset suosivat myös Tojoja. Sitten niitä on köyhemmissä maissa, esim. Kreikassa.

    Äänestä

  • Euroopassa kirjoitti:

    Toyotat. Niitä ostetaan vain kolmoisautoksi tai puutarhurille, au-pairille ym. Turkkilaiset suosivat myös Tojoja. Sitten niitä on köyhemmissä maissa, esim. Kreikassa.

    sitten ne halpismaihin kun kerta on maailman isoin autonvalmistaja.

    Äänestä

sirkukseen pelleautoksi. Muuhun siitä ei ole. Eu:n pitäisi kieltää tuollaiset laaduttomat tuotteet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaupaksi kirjoitti:

Euroopassa näin lama-aikanakin. PSA oli Volkkarin jälkeen kakkonen myynnissä.

1. VW
2. PSA

??? Toyota RUAHAHAHAHAHAAAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu