Yläasteen viimeisen luokan kevätlukukaudella pääsin kullin makuun eräissä kotihopoissa. Panin luokkakaverini kanssa vessassa hätäiseen.
Sen jälkeen kävin läpi varmasti kaikki luokkani pojat. Usein koulun veskissa, mutta myös koulun takana olevassa metsässä mukavasti puuta vasten.
Nytkin, kun olen jo perheellinen ja kahden lapsen äiti, saatan ottaa tilaisuudesta vaarin mitä oudoimmissa tilanteissa. Kerran väen paljoudessa eräs mies työnsi aseensa minuun takaapäin. Itse hän oli seinää vasten ja vasta kun molemmat saimme, eräs vieressämme ollut vanhempi nainen huomasi hommamme.
Olen kai nymfomaani, mutta se on ihanaa!
aloitin pikaseksin
3
12969
Vastaukset
- minun mieleeni
Moi,
Olisipa minunkin naiseni tuonlainen ... minua on aina kiihoittanut tuonlainen käytös naiselta.
Jatka samaa rataa ... mutta älä loukkaa miestäsi tarpeettomasti, jos hän ei tuosta nauti. - naturisti
ne ovat parhaita . Harmi kun suomen kesä on niin lyhyt mutta silloin otan yleensä kaiken irti . Lähden töistä käyn pesemässä pilluni jätän housut pois ja odotan innolla miten täynnä bussi on tänään .
Ruuhkassa on kiva tuntea pakaroita ja kylkeä vasten elimiä jotka kosketuksesta kovettuvat , pari kertaa olen tuntenut käden pakarallani ja kerran jopa hameeni alla mutta kukaan ei ole uskaltanut sen pidemmälle , minä olisin siihen kyllä valmis .- housuja
Kun on kesä ja lämmin, laitan lähes läpinäkyvän, upean mekkoni päälle ja astun usein niin, että auringon valo tulee takaani. Silloin voi aika hyvin nähdä, että olen ilman pikkareita.
Kerran ollut lähellä aiheuttaa onnettomuuden, kun eräs pyöräilijä sai lähes sätkyn katsoessaan minua ja polki sen vuoksi jalkakäytävän reunaan ja kaatui.
Täydessä ratikassa on ihana tunne, kun joku takaapäin hinkkaa itseeän peppuani vasten. Joskus kiihotun niin, että pitää mennä johonkin koloon kädelle. Odotan taas kesää innolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,794333Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt182776Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu242688Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod162465Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1122444Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1112214Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e992161Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.6292016MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,141965Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka321796