HALONEN RÄHMÄLLÄÄN...

Miten "meidän" presidentti on puolueellinen ja ihailee maata, joka ei noudata edes ihmisoikeuksia..?
5113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on omassa tyhmässä päässään oikessa..siis Halonen. Halonen on erittäin vaarallinen meille rehellisille suomalaisille! Hän on stalinisti ja kommunismin Leninin ihailija. Valitettavasti näin on.

Äänestä
  • Venäjällä, itänatsilassa, ei omien, eikä naapurikansojen ihmisoikeudet ja elämä ole minkään arvoisia,
    miksei halonen ota kantaa?

    Äänestä


sosialismissa ei ole ihmisoikeuksia on vain valtion määräyksiä

Äänestä
  • olis ollut passeli..liika on liikaa.oli se mitä sortia hyväänsä.ikä painaa.ahneus ei aina joka asiassa ole hyväksi.NÄKYY:

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso Äiti. kirjoitti:

Miten "meidän" presidentti on puolueellinen ja ihailee maata, joka ei noudata edes ihmisoikeuksia..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu