Köyhä äänestä kokoo-

Näissä vaaleissa on erityisen tärkeätä että sinä vähävarainen henkilö äänestät meitä, koska me olemme joutuneet maksamaan mainostoimistolle kymmeniätuhansia euroja emmekä haluaisi maksaa niistä omasta pussistamme.
250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

orjilta kaiken.pitäähän sitä vielä äänestää ,että kiihdytää tahtia.saa enemmän viedä.loputkin.On se ryövöömin niin herkkua.jostain ne rahat pitää tulla,selvähän se.ahneet ottaa eikä meinaa.

Äänestä

joku vittii tuoda julki äänestää kokomusta voihan nenä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


musta! kirjoitti:

Näissä vaaleissa on erityisen tärkeätä että sinä vähävarainen henkilö äänestät meitä, koska me olemme joutuneet maksamaan mainostoimistolle kymmeniätuhansia euroja emmekä haluaisi maksaa niistä omasta pussistamme.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu