tässä näkee mikä on EU-kannatus suomessa...
-ilman perus-suomalaisia eu-vaalitulos olisi ollut ALLE 30%
toiseksi tässä EU-ASIASSA NÄKEE että SUOMENKANSALAISET ON JO TODISTETTAVASTI JAETTU KAHTEEN KASTIIN...
-sen näki ÄÄNESTYS PAIKKOJEN VÄHÄISYYS JOKA HEIJASTI VAS JÄI ILMANPAIKKAA JA KESKUSTAN ALHAISEEN KANNATUS LUKUIHIN...
HERÄÄ KYSYMYS miksi äänestyspaikkoja todella oli näin vähäsen?
eihän kukaan todella lähde 40km päästä äänestämään ei siihen mikään marketit auta vain kuinka vanhanen sitä yrittää puhua..
miksi kansan pitäisi marketeihin mennä sunnuntaina tuntuu että PAKKO MYYNTIÄ KANSALAISILLE...
ELI suomen EU--KANNATUS ON TODELLISUUDESSA ALLE 30 %
eu-kannatus suomessa
1
67
Vastaukset
- maksimarketta
Suomalisella ihmisellä on vain huoli omasta leivästä ja selviämisestä.
Halkoja tehdään koko kesä,että selvitään talvesta.
Ei jouda oikeian miettimään EU-ilmastokysymyksiä.
Hautala ja Hassi meni "kultapossukerhoon höpöttelemään" ilmastokysymyksistä.
E-R Korhola meni näyttämään itseään kuinka hän on ikäisekseen vielä komea.
Itsenäisyyspäivänä hän sitten taas pukeutuu seksikkäästi ja keimailee linnan juhlissa omille äänestäjilleen.
Eurooppalaisilla terssasseilla on kiva levätä ja katsella maailman ihmeitä, kansojen varoilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611471IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3567833Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut872654Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?952185Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1402056Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61611- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521054Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782