On se

nimensä veroinen mies, eli kettu mikä kettu.

Veti tyhmää juttaa ja muita sossuja höplästä oikein kunnolla.
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minä sanoin jo kauan aikaa sitten, että Mitrolla on ketunhäntä - repolainen kun on - kainalossa. Sieltä se nyt tuntui löytyvän. Mitro vie demareita aivan 6 - 0.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitro Repo kirjoitti:

nimensä veroinen mies, eli kettu mikä kettu.

Veti tyhmää juttaa ja muita sossuja höplästä oikein kunnolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu