Millaisista naisista skorppari miehet viehättyvät?

tipuliini^^^^

Miten saisin viekoteltua skorppioni miehen, minulla on ollut kauan juttua hänen kanssaan mutta hän on äärimmäisen ujo. Mistä skorpionit tykkää sängyn puolella? Tykkäävätkö he siitä että naiset ottavat ohjakset käteen? Jne?

6

1515

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mielikuvitusta mukaan

      Hmmm. voi tietty ottaa ohjatkin käteen mutta mahtuu käteen muutakin.. :D

    • skorpm41

      ny pitää muistuttaa, että olet virittelemässä skorppioonia ja taitaa olla kyl niin jottei niin ujoa skorppia olekaan joka ei tykkäis pissavehkeitä sekotella...., että ei muuta ku teet asian niin selväks et pökkelömpiki tajuaa mikä on homman nimi:)..ohjaksilla tai ilman...
      ja ujous siltä katoaa sitten ku se voi olla varma ettei oo käsittäny sua ja teirän viritystä väärin, ja sit ei mee kauakaan ku jo vähä kaipaatkin sitä ujoa kiltinolosta hiirtä joka oikiasti on iha jottain muuta!!!!

    • meranka

      Skorpioni on ujonpuoleinen, ja juuri sen takia hän on hieman positiivisella tavalla "vietävissä". Kaikki, mikä liittyy läheiseen kanssakäymiseen, on tärkeää. Suosittelen, että partajäärät laitetaan mietintämyssyn alle. Ihana ihminen isolla I:llä.

    • kkkk30

      Skorppioniko muka ujo miten vasta puoli

    • twitcher

      jos hän on ujo, saa hänet tajuamaan että hän on turvassa kanssasi. eli, lähesty häntä ihan täysin lähelle ja kiinni yllättäen ja anna hänen värähtää vieressäsi. jos samalla suutelet tai pidät hänestä kiinni hellästi, hän saattaa asettua seuraasi täysin, parhaimmillaan - asettua-sanan voisi korvata vaikka sulamisella tai luopumisella.
      skorpionihan sykkii pehmeyttä sisältään kovasta kuoresta huolimatta, jos annat hänen kokea lämpösi niin että hän ymmärtää mistä on kyse, hän olisi varmaan sinuun valmis. näin ymmärtäisin asian olevan.
      jos tunnet hänet niin hyvin että hän on jo avautunut sinulle puhuen asioitaan ja jos hän on jo rauhassa sinun ympäristössäsi.
      jos hän katselee sinua sivusilmällä joka muuttuu kovin surulliseksi katseeksi ja vetäytyy pois, voisi olla aika koskettaa häntä, ehkä hiuskiekuran sipaisu korvan taakse. kaikki yhtäkkinen liikehdintä saa hänet takajaloilleen ja pelästymään/värähtämään, joten tee asioita niin että hän havahtuu unestaan, mutta ymmärtää olevansa turvassa.

      sängyn puolella, anna hänen kokea sinut ja lämpösi. pidä häntä hellästi. ime. anna hänen avautua siitä tyypillisestä skorpioni-jökistä ja tulla ulos kuorestaan. muuten saattaa käydä niin ettei hän koskaan saa mitään erityisempää seksistä, jos häntä ei herätellä olemaan avoin ja kokemaan kehosi ja läsnäolosi täysin. yritä varmistaa, että myös hänellä on sellainen olo että voi lähestyä sinua. tee hänen olonsa halutuksi. jos et sitä hänelle salli, hän ei pysty mihinkään eikä hänellä ole haluttu olo. älä ole kerran-kuukaudessa-pimeässä -neurootikko. skorpionisi vastaa siihen eristymällä omiin enemmän tai vähemmän muihin ihmisiin kohdistuviin toiveajatteluihinsa - tai katkaisee yhteyden kaikkeen ja siirtyy pornoon - jos on sillätavalla tottunut "selviytymään".
      sui häntä. pidä kämmenellä. ymmärrä että skorpioni on pieni, ja sisällä on paljon herkkää pehmeää olotilaa jota on saatettu skorpionimiehen varttumisen aikana sörkkiä vaikka kenen suunnalta, vanhemmista koulukavereihin ja kaikkien auktoriteetti-henkilöiden läpi. kuori on kova tarpeesta selviytyä. mutta jos saat hänet ulos, auki, ja lähellesi, hän parhaimmillaan sulaa kanssasi yhdeksi sykkiväksi hengittäväksi kokevaksi aistimassaksi - mutta vain jos hän on turvassa ja annat hänen leppyä seurassasi ja avautua tarpeeksi.
      skorpionimies kokee kaiken seksuaalisen voimansa kautta ja onkin siksi säpsähtelevää, värähtävää pelokasta sorttia. kannataa ottaa hänen kehostaan kiinni hellästi mutta ymmärtäen että hänen koko vartalonsa on yhtä genitaalialuetta.

      *varmista että skorpionimiehesi ei pelästy ja hänen helkensä salpaudu. jos saat pidettyä skorpionimiehesi herkkänä, avoimena, hengittävänä, läsnäolevana, hän rakastaa seksuaalisuuttaan ja sinun kokemistasi loputtomasti.*

      • Ihana kirjoitus

        skopumiehestä, Kiitos! Ja totta joka ikinen sana....


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2095
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      332
      1293
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      92
      1199
    4. 152
      1094
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      941
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      928
    7. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      869
    8. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      24
      814
    9. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      807
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      779
    Aihe