Ukko Metsola?

Kannattaako TV:ssä näytää öykkäröivältä idiootilta?
Paljon on jolpilla vielä oppimista.
2176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuin tuo se maksaa ikävän hinnan samanlaisen kuin muukin kokoomuksen kusipää joukko

ENNUSTUS HALLITUS KAATUU SYKSYLLÄ 2009

Äänestä
  • ärsyttävin/ällöttävin poliitikko tätänykyä. entinen ykkönen jäi selvästi kakkoseksi Ukon astuttua kehiin.. Leuhka on ja tyhmä kuin saapas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Metsäkana kirjoitti:

Kannattaako TV:ssä näytää öykkäröivältä idiootilta?
Paljon on jolpilla vielä oppimista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu