Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

omat spermat

Minun mieltymykseni on oman sperman nieleminen Runkkailen usein silleen että saan spermani suuhuni ja naamalleni Nuorena pystyin jopa imemää omaa kulliani ja ottamaa koko satsin suuhuni Tykkään myös pukeutua sukkanauhaliiveihin ja sukkiin
5884
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jiihaa!!!

Äänestä
  • mä runkkaan mällit juomalasiin ja valutan ne siitä sit suuhuni. pyörittelen spermaa suussani samalla peilistä katsoen. lopuksi yleensä purskutan sperman suussani vaahdoksi, jonka sitten pikkuhiljaa nielen. rakastan sperman makua. mua himottais imeä jonkun miehen kyrpää ja saada spermat suuhun. mistäköhän löytyis mies joka antais kyrpää suuhun?

    Äänestä

  • spermaimuri kirjoitti:

    mä runkkaan mällit juomalasiin ja valutan ne siitä sit suuhuni. pyörittelen spermaa suussani samalla peilistä katsoen. lopuksi yleensä purskutan sperman suussani vaahdoksi, jonka sitten pikkuhiljaa nielen. rakastan sperman makua. mua himottais imeä jonkun miehen kyrpää ja saada spermat suuhun. mistäköhän löytyis mies joka antais kyrpää suuhun?

    jos haluat niin imen myös sinua. ja pannakin saat...

    Äänestä

  • löytyy kyllä kirjoitti:

    jos haluat niin imen myös sinua. ja pannakin saat...

    mistä päin olet?

    Äänestä

  • kokeilla kirjoitti:

    mistä päin olet?

    Pohjois-Savosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ju kirjoitti:

Minun mieltymykseni on oman sperman nieleminen Runkkailen usein silleen että saan spermani suuhuni ja naamalleni Nuorena pystyin jopa imemää omaa kulliani ja ottamaa koko satsin suuhuni Tykkään myös pukeutua sukkanauhaliiveihin ja sukkiin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu