SM-Rallisprint Lapinlahdella

Onko tuonne rallisprinttiin ilmainen pääsy katselualueille vai joutuuko pääsylipun maksamaan?
3284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sinne on pääsyliput . Uusimmasta Töllöttimestä löytyy lähtöluettelo ym. tietoo kisasta
Liput: aikuiset 10 € ja perhelippu 15 € (2 aikuista ja 2 alle 12 v.)

Äänestä

Ei taija sullakaan olla Ylä-Savon kunnat hanskassa, kun et tiiä, että Lapinlahti ei oo Iisalmessa. Ne tykkää kovasti kyttyrää siellä, jos ees vihjailet Iisalmeen kuulumisesta!

Äänestä
  • Tiedän kyllä, ettei Lapinlahti ole osa Iisalmea. Laitoin siksi tähän Iisalmi-osioon, koska arvelin tästä saavani nopeammin tiedon, kuin tuolta Yleistä Pohjois-Savosta-osiosta.
    Kiitos sinulle, joka kerroit lippujen hinnoista.
    Arvasin kyllä myös sen, että todennäköisesti jonkun pitää takertua jostain syystä myös siihen, että on "väärässä" osastossa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


härpäke' kirjoitti:

Onko tuonne rallisprinttiin ilmainen pääsy katselualueille vai joutuuko pääsylipun maksamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu