Olisin todella kiitollinen jos joku näkijä ehtisi katsoa mitä tulevaisuuteni tuo tullessaan? Onko ensi vuosi helpompi kuin pari viimeistä vuotta? Saanko vakituisen työpaikan ja raha-asiat kuntoon? Entä rakkausasiat?
Näkijälle kysymys
inkkuli,,,
369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Näkyy olevan pahoja aikoja ja niiden jälkeen parempia tulossa,en nähnyt tarkemmin,kun ainakin itse tarvin hieman enemmän tarttumapintaa,kuin pari riviä... En ehkä ole kovin hyvä,mutta rehellinen... Hyvää kesää kuitenkin!!
Kiitos kun katsoit:) Liittyvätkö pahat ajat työ, raha tai parisuhdeasioihin? Siis mihin lähinnä? Työtä ei tällä hetkellä ole, mutta parisuhde, Milloin onni kääntyy ja tapahtuuko jotain peruuttamatonta siis korjaamatonta ja mihin liittyen? Ois hienoa jos näkisit pahat ajat tarkemmin. Kiitos ja hyvää kesän jatkoa!
Kiitos, palautteesta,aina tykkään... Hyvästä... ja jos pahaa tulee niin häivyn heti...Kysyt kahta asiaa.Molemmat vaikuttavat(niin raadolliselta,kuin se tuntuukin)molempiin... Mutta asiaan:katsoin parisuhteen ensin,kun se ainakin minulle tärkeämpi asia...Näytte olevan vakaassa vaiheessa... Eli kaipaisit hieman lisäkipinää suhteeseen...Eli periaatteessa kaikki ok,mutta jotain puuttuu? Ota ihmeessä asia puheeksi Miehesi kanssa,tuo tulee joka suhteessa esiin ennemmin tai myöhemmin... Onneksesi olet saanut ymmärtävän miehen,joka osaa ottaa asiat asioina,kun sopivassa tilanteessa otat puheeksi... Ja rahahommat: Näkisin edessä melko "totaalisen"alanvaihdon,joka on tärkeä ja samalla vaikea valinta...Mutta lopulta olet tyytyväinen ja tunnet olevasi oikeassa paikassa...Tulipas pitkä,älä kerro kelleen... ; ) Ajatusrikasta kesää!!