Afrikan mmkisoihin....
http://www.mtv3.fi/futis/artikkelit.shtml?898098
mutta suomi tarvitsee täydet pisteet Azerbaidzhanilta,
Liechtensteinilta,sekä walesilta,lisäksi venäjän täytyy
auttaa meitä voittamalla 10 lokakuuta saksa..
jos näin käy niin kakkostila ratkaistaan suomen
ja saksan välillä 14 lokakuuta..voittamalla tämän
ottelun olisi suomi toinen ja pääsisi jatkokarsintaa..
JOTEN KEEP THE DREAM LIVE JA KANNUSTA SUOMEA JA MYÖSKIN VENÄJÄÄ ETTÄ HE VOITTAISIVAT SAKSAN 10 LOKAKUUTA.
suomella on vielä mahdollisuus päästä
pablo83
2
421
Vastaukset
- usko elää
Riittää Suomen jatkopaikkaan sekin, että Venäjä häviää tuon Saksa pelinsä ja kompuroi vieraissa Walesia vastaan. Päätösottelussa Saksa on jo tällöin varmistanut lohkovoiton ja Suomi hakee helpot pisteet saksanmaalta. Suomi tietenkin voittaa nuo ennalta heikommat ja kotipelinsä Walesia vastaan.
- pablo83
mielenkiinnolla jäämme odottamaan syksyä...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2629386IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3176554Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?691554Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61371Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.921195- 1091141
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut721003Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin40842Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23736MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311728